CMS a správa obsahu

Redakčné systémy na správu obsahu webstránok:

1. Prehliadnite si stránku
2. Prihláste sa do administračného systému
3. Vykonajte požadované zmeny

Vlastný redakčný systém Vám umožní samostatnú správu obsahu Vašej webovej stránky. Môžete si na stránku napr. pridávať nové články, obrázky, videá, administrovať diskusné fórum, vkladať novinky, posielať hromadné správy zaregistrovaným užívateľom, atď.

V našich riešeniach používame štandardne najmä nasledovné Open Source redakčné systémy pripravené k okamžitému použitiu:

V prípade potreby zabezpečíme úpravu daného redakčného systému tak, aby presne vyhovoval Vašim požiadavkám. Medzi klasické úpravy patrí napríklad zmena rozloženia kategórií a subkategórií, úprava fotogalérií, špeciálna správa referencií, atď.

Redakčný systém MegaTech Admin System:

V prípade náročnejších aplikácií nasadzujeme do pozadia webstránok náš vlastný administračný systém. MegaTech Admin System je inteligentný CMS systém v slovenčine, vďaka ktorému môžete spravovať obsah aj tých najnáročnejších portálov. Jeho charakteristickou vlastnosťou je, že vizuálne zodpovedá v maximálnej možnej miere grafickému rozhraniu webstránky. Každá úprava údajov je tak robená akoby priamo vo webstránke.

Údržba a správa obsahu webstránok:

Garancia dlhodobej spolupráce

V prípade záujmu Vám môžeme spravovať obsah Vášho webu v rámci kompletnej servisnej starostlivosti a dlhodobej spolupráci. V takom prípade máte údržbu webstránky úplne bez starostí - stačí nám poslať čo potrebujete na stránke aktualizovať a v priebehu pár hodín to máte vybavené. Zabezpečíme, aby Váš web bol vždy aktuálny, nielen obsahovo, ale aj technologicky.

Mám záujem