SEO a copywriting

Optimalizácia webstránok pre vyhľadávače

Optimalizácia webstránok pre vyhľadávače

SEO (Search Engine Optimization) predstavuje súhrn pokročilých techník zameraných na optimalizáciu obsahu webstránky tak, aby sa ocitla na popredných miestach vyhľadávačov (Google, Yahoo!, Ask,...)

Na to, aby bola webstránka "SEO optimálna" musí mať v prvom rade dokonale validný a správne štruktúrovaný HTML kód, ktorý je plne čitateľný pre vyhľadávacie roboty. To je u nás samozrejmosťou a ako dôkaz Vám k našim webstránkam môžeme vystaviť certifikát od spoločnosti SEO Servis.

Naše SEO riešenia

Dokážeme Vám zabezpečiť komplexné SEO riešenia:

  • Copywriting - skúsený copywriter prepíše Vaše texty tak, aby čo najlepšie zodpovedali vyhľadávaným výrazom a aby boli pochopiteľné aj pre stroje.
  • Linkbuilding - výmena spätných odkazov s inými stránkami a registrácia Vášho webu do relevantných katalógov (cca 30 popredných internetových katalógov v danej krajine) pridá Vašej stránke na vážnosti nielen u vyhľadávačov.
  • Reporting - analýza návštevnosti, profilu návštevníkov a vyhľadávaných výrazov Vám pomôže lepšie sa zameriavať na cieľovú skupinu Vašich klientov.

Prosím, dávajte si pozor na SEO podvodníkov. Uvedomte si, že naozaj kvalitná SEO optimalizácia je práca pre kolektív špičkových odborníkov na niekoľko dní. Snažíme sa hrať fér a nikdy Vám nebudeme tvrdiť, že Vás dostaneme na popredné miesta vo vyhľadávačoch ak je na to nereálny rozpočet.

Mám záujem